RUMELİ PVC SİSTEMLERİ HAKKINDA

           

Sektörün kalite vurgusu ile bilinen bir markası olan Rehau, Rumeli PVC sistemleri ürünlerinin uzun ömürlü ve sağlıklı yapılar oluşturmasını sağlıyor. Pencere denilince akla evin dışarı açılan kısımları gelir. Ancak bu kısımlara çok daha kullanışlı olabilecek şekilde kapattığınızda hem estetik alanında, hem de kullanım kalitesi bakımından çok daha ideal kullanımlar elde edilebiliyor. Geniş bir renk kartelâsına sahip olan ürün sunumlarımızda pek çok alanda kullanabileceğiniz uyumlu pencere sistemleri elde edebilirsiniz. Hem kapı, hem de pencere alanında PVC özellikleri ile maksimum müşteri memnuniyeti oluşturan ürünlerimiz evlerinizin değerini artıracak kullanımlar olacaktır.

Yaşam alanlarınızdan daha fazla konfor elde edebilmek için kaliteli ürün seçimine daha fazla özen göstermeniz gereklidir. Kalite vurgusu arttıkça tasarruf, estetik, fonksiyonel özelliklerde artacaktır. Rehau markasına ait pencere sistemleri, kış bahçesi modelleri ve panjur sistemleri ile konutlarda, iş merkezlerinde, müstakil evlerde tam bir güvenlik sağlanabilecektir. İhtiyaçlar için birebir sunulan çözümler sayesinde çok daha pratik kullanımlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Pencere sistemlerimizde iki grup yer alıyor. Bunlardan biri Rehau Hebeschiebe olurken, bir diğeri ise Geneo olmaktadır. Yalıtım alanında tercihler yapmak istiyorsanız Geneo iyi bir seçim olacaktır. Ancak güvenlik alanında çözümler tercih ediliyor ise Hebeschiebe daha ideal bir kullanım olarak tercih edilebilir. Her iki sistemde dünya standartlarında ürünler olmakta ve uzun yıllar boyunca hiçbir özelliğini kaybetmeden kalitesini koruyabilmesi söz konusu olmaktadır.

Uzun yıllar boyunca kalitesini koruyan Rehau pencere sistemleri, dünya kalite standartlarında ürünler olmaktadır. Problemsiz kullanılabilen bu sistemlerin yanında panjur sistemleri ile de yaşam alanlarınızda olumsuz iklim şartlarına karşı mükemmel önlemler almış olabilirsiniz. Panjurlar dış mimari de çok önemli detaylardır. Aynı zamanda güneş ışığının engellenmesi, sineklik ihtiyaçları ve hırsızlara karşı çok önemli tedbir olarak tercih edilebilir. Ses yalıtımı bu alanda mükemmel olmaktadır. Yani dışarıda çalışan iş makinelerinin bile sesini hissetmeden yaşam konforu elde edebilirsiniz. Alüminyum kapak takılarak farklı bir tasarım elde edilebilir. Bunun yanında istenilen renge boyanarak ta kendinize özel bir mimari elde edebilirsiniz.