REHAU EURO DESİGN 60

            Yüksek beklentileriniz için en ekonomik ve kaliteli çözümler arasında yer alan Rehau Euro Design 60 ile yaşam konforu, etkili bir ısı yalıtımı elde edebilirsiniz. Zarif 15 derecelik eğiminin yanında parlak yüzeyleri ile de tasarım alanında görsel avantajları bulunuyor. Hava cereyanının önüne geçebilecek contaları, tozu- suyu uzak tutan kullanımları ile ferah bir yaşam alanı oluşturacaktır. 60 mm profil genişliğine sahip olan bu pencereler, sıkıştırılmış contaları ile ideal kullanımlara sahiptir. Isı yalıtımı sağlamak için 3 odacığı bulunmaktadır. UF değeri bakımından ise 1,6 W/m2K değeri ile kullanılmaktadır. Özellikle kapılarda ek güvenlik sağlayan bu özel güvenlik dolguları sayesinde oldukça avantajlı kullanımlar elde edilebilir.

33 mm kalınlığında olan Rehau Euro Design 60 sisteminde ses geçirmez ve yalıtım sağlayan cam uygulaması bulunuyor. Isı ve ses yalıtımında oldukça başarılı olan bu modellerde uygun destek sacı sayesinde çok başarılı bir dayanım sağlayacaktır. Dış görünüm oldukça zarif olmaktadır. Bu alanda 15 derecelik eğimi tasarım alanındaki bu estetik özelliğinin arkasında yer almaktadır. Köşeli ya da kemerli olarak kullanılabilecek olan pencere sistemleri karojlı ya da karolajsız olarak ta ihtiyaçlara cevaplar verebilmektedir. Bu pencere sistemlerinin bakımı da oldukça kolay olmaktadır. Temiz ve pürüzsüz yüzeyleri sayesinde çok daha iyi bir su drenajı elde edilmektedir. Kasalardaki su tahliyesi deliği ile de oluşabilecek sorunlara en net şekilde cevaplar verilmektedir.

Yüksek profil genişlikli saçı bulunan Rehau Euro Design 60 sistemlerinde en uygun statik özellikler bulunuyor. Kasa ve kanatlarda aynı destek sacın kullanım sayesinde düşük stoklama sağlanmaktadır. Geri dönüştürülmüş maddelerin kullanımı ile elde edilen bu sistemler çevre dostu ürünler olarak tercih edilebilmektedir. Teknik özellikleri, tasarımı ve pek çok avantajı ile tercih edilebilecek olan bu sistemler apartmanlarda, müstakil evlerde ve ticari alanlarda daha geniş çözümler olarak ta kullanılabilmektedir. Çalışma şekillerine bakıldığında ise açılır- kapanır olarak kullanılabilen bu modeller dışa açılımlı olarak ta kullanılabilir. Çift açılımlı pencerelerde içeri açılımlar söz konusudur. Dışa açılan veranda pencereleri de u alanda kullanılabilir.