REHAU EURO DESİGN 70

            Ticari yapılar için en iyi ön koşulları sunan bir seçim olan Rehau Euro Design 70 ekonomik bir pencere çözümüdür. Pek çok biçimi, tasarımı ve rengi ile tercih edilebilir. Kanat yapısında farklı tasarımlar tercih edilebilir. Geniş cephe kullanımlarda kullanılabilir. 70 mm yapı derinliğine sahip olmaktadır. 5 odacığının yanında ısı yalıtımı sağlamaktadır. Hırsızlık emniyeti, hava geçirgenliği ve sağanak yağışlara karşı da dayanıklılık içermektedir. Genel olarak ekonomik özellikleri ile tercih edilen bu modeller yüksek parlaklıkta olmaktadır. Pürüzsüz özelliklerinin yanında kaliteli, değerli ve kolay temizlenebilir özelliği ile de tercih edilebiliyor. Oldukça başarılı bir su tahliyesi kullanımı bulunmaktadır. Bunun yanında kasa profili içerisindeki eğik oluk sayesinde kolay temizlenebilmesinin de önü açılıyor.

Yüksek yağı derinliğine sahip olan destek saçlar ile oldukça başarılı bir statik özelliği bulunan Rehau Euro Design 70 asgari depolama özellikleri ile de kanat kısımlarında aynı destek saclarından faydalanmaktadır. Akılcı bir imalat oluşması için seçime bağlı olarak kaynaklanabilir conta kullanımı sunulmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanında diğer REHAU pencere sistemlerinde olduğu gibi geri dönüştürülebilir çevre dostu kullanımlar olarak tanımlanabilir. Yuvarlatılmış olarak ya da Z modelinde düz olarak kanat biçimleri seçilebilir. Bu da ideal cephe kompozisyonları elde edilmesini sağlayacaktır. Alüminyum kapak, boya, dekora folyo gibi özellikleri sayesinde geniş tasarım kombinasyonları sunulmaktadır. Üçgen ya da oval kullanımları yanında karolajlı ya da kırık şekillerde de tercih edilebilir.

Beyaz profiller üzerinde kullanılan açık gri contalar ile vurgu sağlanması mümkün olmaktadır. Bu alanda Rehau Euro Design 70 modelleri üzerinde aksesuar kullanımı da söz konusudur. Terleme yapmayan köşe dönüş çözümleri de oldukça ideal olmaktadır. Bu şekilde mantar oluşumlarının önüne geçiliyor. Yoğuşmanın da etkin bir şekilde önüne geçilmiş olabiliyor. İç açılardaki değişken köşeler sayesinde üç köşe dönüş çözümü elde edilmiş olabiliyor. Panjur sistemleri de kullanılabiliyor. Bu şekilde de dışarıdan görünmeye karşı tedbir alınmış olmaktadır. Işığa karşı korunma sağlanmakta ve isteğe bağlı olarak sineklik kullanımlar da bu pencere sistemlerinde mümkün olmaktadır.