REHAU EURO DESİGN 86

            Bir evin en önemli parçası pencereleridir. Kalite alanında iyi bir ısı ve ses yalıtımı sağladığında evinizin huzurlu bir yaşam alanı olması sağlanabilir. Bu alanda kullanılabilecek en iyi ve ekonomik ürünler arasında Rehau Euro Design 86 pencere sistemleri yer alıyor. 86 mm yapı derinliği ile üçlü ısıcam uygulamaları kullanılmaktadır. Yüksek verim sağlayan bu yalıtımlı camlar, çoklu odacık tekniği ile havayı izolasyon ortamı olarak kullanmaktadır. Çok sayıda şekil, kanat tasarımı ve desen seçeneği olan kullanımlarda pencerelerinizi bireysel kullanımlarınıza göre tasarlamanız mümkün olacaktır. Eski yapılardaki tadilatlarda kullanılarak enerji alanında tasarruf elde edilebilir. Düşük enerji tüketimli evler oluşturulmaktadır.

Akıllı profil geometrisi ve destek saçları ile de sağanak yapışlarda ve yüksek rüzgar gibi kullanımlarda ideal çözümler oluşturmaktadır. En uygun ışık alımı için 115 mm görüş genişliği oluşturmaktadır. Temizliği de oldukça kolay olan Rehau Euro Design 86 pencere sistemleri pürüzsüz ve yüksek parlaklıktaki görünümü ile de estetik açıdan iyi bir çözüm olmaktadır. Geri dönüştürülebilir çevre dostu malzemelerden üretilmekte ve özel şekilleri sayesinde çok sayıda mimari özellikler ortaya çıkarmaktadır. Kemerli, üçgen, oval pencere sistemleri bu model seçenekleri de elde edebilirsiniz. Özellikle boya ya da desenli folyolar ile renklendirme yapılabiliyor. Oldukça kapsamlı kullanımlarının yanında beyaz profiller üzerinde kullanılana açık gri contalar da tasarımlara vurgu katmaktadır. Şık görünümlerinin için 5 mm dış radyüsler ve 20 derecelik kemer kullanımları da bulunmaktadır.

Terleme yapmayan Rehau Euro Design 86 pencere sistemleri köşe dönüş çözümleri ile mantar oluşumlarının da önüne geçmektedir. Köşe dönüşleri ile ideal çözümler sunmakta ve panjur sistemleri ile de dışarıdan görünme gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Işık koruması sağlayan ve isteğe bağlı olarak entegre sineklik takılabilir kullanımlar elde edilmektedir. Yapılarınız için en ideal pencere sistemleri tercih etmek için REHAU marka modelleri içerisinden en uygun çözümler bulabilirsiniz. Isı, ses yalıtımı bakımından elde edeceğiniz kalite ile evlerinizde daha sağlıklı ve tasarruflu pencere sistemleri elde edebilirsiniz. Tasarım alanında kişiselleşebilir özellikleri ile bu modeller her alanda kendinize özel kullanımlar elde etmek için en iyi çözümler arasında yer alıyor.