Blog

Rehau Pencere

Rehau Şişli

Rehau Şişli  Bayii

Şişli Rehau Bayii olarak hizmetlerimizi şişli mahallelerine vermekteyiz. Teşvikiye mahallesi Mecidiyeköy gibi birçok alana yayılan şişli İlçemiz İstanbul bir bir metropol’ün en büyük iş olanağına sahip imkanları sınırsız olan ilçelerimiz arasında yer almaktadır. Rehau İstanbul Bayiimiz sizlere her yönlü hizmet vermek amaçlı kurulurken sizlerden gelecek olan talep ve isteklerinize en hızlı pratik bir şekilde cevap vermeyi kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi müşterisine huzuru konforu yaşatmayı planlamıştır.

Rehau Bayii Ayazağa mahallesinde bir çok projede yer alırken sizlerden gelecek olan her türlü proje altına girecek olması muhtemeldir. Projeniz ne kadar büyük olursa olsun sizlerin proje detaylarını bizler inceleyerek en uygun yapı çeşidini sizlere aktaracağızdır.

Hebeschiebe Sürme Kapı Sistemleri

Hebeschiebe Kapı Sistemleri ile büyük alanlar için mükemmel çözüm olarak sunulan  hebeschiebe sistemler arasında bulunan yapı elemanı büyük yapılarda sizlere öncü olarak masraflarda daha çok yardımcı olabilecek ürünümüzdür. İster kış bahçesi sistemlerinde ister büyük çaplı düz duvarlarda hebeschiebe sistemleri tercih edilmektedir.

Rehau Hebeschiebe
Rehau Hebeschiebe

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Müşteri memnuniyeti ilkesine göre:

1. Müşterilerimiz ile saygı çerçevesi içinde diyalog oluşturulmaktadır.

2. Ürünlerimiz konusunda; en iyi, en kaliteli ürün takdim etmekteyiz.

Biz Kimiz?

Rumeli PVC Sistemleri çalışanları olarak İstanbul'da yer almaktayız. Firmamız sadece İstanbul'da ürünlerini muhafaza etmek ile kalmıyor online ortamda ürün tanıtımlarını ve satışını yapmaktadır.